Контакти фірми Зручні Меблі

На сторінці "Контакти" ми раді забезпечити вас інформацією про наше виробництво зручних меблів для кухні та шаф купе. Якщо ви бажаєте зв'язатися з нами, будь ласка, скористайтеся наступними контактними даними:

Адреса: Україна, м. Львів, вул. Зубрицького, 5
Телефон: 067 769 20 30 - Андрій
Електронна пошта: zruchnimebli2@gmail.com


Не соромтеся звертатися до нас за будь-якими питаннями, щодо замовлення меблів, консультацій і інших деталей. Ми завжди готові надати вам найкращий сервіс і якість виробництва.

Виклик Замірника: Перший Крок до Ваших Меблів

Ви мрієте про ідеальні меблі, які відповідають вашому смаку і простору вашого житла? Наша команда "Зручні меблі" готова зробити ваші меблеві мрії реальністю! Перший крок на шляху до унікальних інтер'єрних рішень - це виклик нашого замірника.

Як викликати Замірника для Замірів та Прорахунку Меблів?

Зв'яжіться з нами: Зателефонуйте нам або надішліть запит через наш веб-сайт. Наші фахівці зв'яжуться з вами для обговорення деталей і назначення зустрічі.

Зустріч і Заміри: У зручний для вас час наш замірник відвідає ваше приміщення. Він проведе детальні заміри, враховуючи особливості простору і ваші побажання.

Прорахунок і Консультація: Після замірів наша команда розрахує вартість і підготує індивідуальний проєкт меблів. Ми обговоримо всі деталі і можливі варіації дизайну.

Дизайн і Виготовлення: Після схвалення проєкту наші дизайнери розроблять меблі, які відповідають вашим бажанням і стилю вашого приміщення. Потім розпочнеться виготовлення наших майстрів.

Монтаж: Коли меблі будуть готові, наша команда візьме на себе всі монтажні роботи. Ми забезпечимо, щоб меблі ідеально вписалися в ваш інтер'єр.

Доставка: Наша послуга не завершується лише монтажем. Ми також здійснюємо доставку меблів з урахуванням вашого зручного часу.

Заміри

Заміри меблів - це важлива процедура для точного визначення розмірів і простору, в якому меблі займуть. Це дозволяє створити індивідуально виготовлені меблі, які ідеально пасують до вашого приміщення і задовольняють ваші потреби.

Дизайн

Дизайн меблів - це мистецтво об'єднання естетики, функціональності та інновацій для створення привабливих та зручних меблів, що відповідають потребам та стилю життя клієнтів.

Доставка

Доставка меблів - це послуга, яка включає транспортування інтер'єрних предметів з місця виробництва або магазину до місця призначення.