Наша фірма виготовляє якісні, сучасні меблі на замовлення для кухні, прихожої, вітальні, офісів, аптек, магазинів за індивідуальним підходом з натуральних матеріалів і ми враховуємо всі побажання щодо розміщення меблів, які будуть зручними і довго служити. Ми виготовляємо кухні в різних стилях з урахуванням всіх розмірів та широкою гаммою забарвлень, а також в нашому каталозі ви знайдете великий вибір шафи-купе виготовлені будь-якої складності (система Sevroll та Astin). Ми не робимо додаткових націнок за виклик людини, яка робить заміри та послуги доставки.

Для прихожої кімнати меблі повинні ідеально вписуватись у Ваш інтер’єр. Дуже зручна у використанні в прихожій вбудована шафа, де можна розмістити: одяг, взуття, парасольки, шапки. Замовивши прихожу у нас ми в першу чергу звертаємо увагу на потреби і побажання клієнта.

View the embedded image gallery online at:
https://zruchnimebli.com.ua/2-uncategorised#sigFreeIdde28c907dc

Обираючи дитячі меблі треба враховувати, щоб вони були виготовлені з екологічно чистого матеріалу, адже мова йде не тільки про комфорт та яскравість, але і про здоров'я дитини. Виготовляючи дитячі меблі (шафи, двоярусні ліжка, тумбочки для іграшок, столики, парти) ми враховуємо всі потреби та захоплення Вашої малечі.

View the embedded image gallery online at:
https://zruchnimebli.com.ua/2-uncategorised#sigFreeIdfb9835a29b